Kuvan mukainen nippu osia ylimääräisenä, näistä piti rakentaa sohva, mutta kun se nyt ei ole ensimmäisten 11 vuoden aikana onnistunut, niin tuskin sitten tulevaisuudessakaan. Parempi pistää kiertoon (tai romuksi, jos kukaan muu ei kaipaa).
Nämä on purettu kuulemma jostain Ruotsissa ilkivaltavaurion vuoksi lunastetusta W220 S-sarjan autosta. En tiedä, onko kyseessä Lang vai lyhyt ja onko sillä mitään vaikutusta istuimeen, vuosimallikaan ei ole tiedossa. Viimeiset 11 vuotta ovat olleet sisätiloissa säilössä, suojassa auringonpaisteelta.
Tässä on siis 12 erillistä osaa, eikä mitään, mikä ne pitäisi kiinni toisissaan. Paitsi istuinosat saisi kyllä kiinni noihin moottoriyksiköihin ja vissiin selkänojat saa alaosistaan kiinni istuinosiin. Keskipalikoiden ja pääntukien kiinnittämiseen ei ole osia. Säätömoottoreille ei ole kytkimiä tai johtosarjoja, mutta moottorit ja kiskot tuossa ovat.
Nämä eivät maksa mitään, mutta itse pitäisi noutaa Laihialta. Yksityisviestillä tavoittaa.
Annetaan W220 takaistuin harmaa nahka
Annetaan W220 takaistuin harmaa nahka
Sinulla ei ole tarvittavia oikeuksia nähdäksesi tämän viestin liitetiedostoja.
W124 250 D -92
C123 280 CE -81
W124 E 300 Turbodiesel -94
S211 E 220 CDI -09
C123 280 CE -81
W124 E 300 Turbodiesel -94
S211 E 220 CDI -09