318 Tyhjäkäynnillä ääni
Lähetetty: Ke 01.06.2016 22:57
Yht äkkiä alkoi tyhjäkäynnillä putkesta kuulua kova matala jyminä joka korjautui itsestään kun sammutin ja auto oli hetken paikallaan?Sen jälkeen pelasi ihan normaalisti,ei ymmärrä..
https://www.mersuforum.net/forum/
hitupontön tyhjenys polttotimpax kirjoitti:Yht äkkiä alkoi tyhjäkäynnillä putkesta kuulua kova matala jyminä joka korjautui itsestään kun sammutin ja auto oli hetken paikallaan?Sen jälkeen pelasi ihan normaalisti,ei ymmärrä..
Kyllä vaan.Raskoneelta sain tiedon.Kiitos sinulle vastauksesta.CDI203 kirjoitti:hitupontön tyhjenys polttotimpax kirjoitti:Yht äkkiä alkoi tyhjäkäynnillä putkesta kuulua kova matala jyminä joka korjautui itsestään kun sammutin ja auto oli hetken paikallaan?Sen jälkeen pelasi ihan normaalisti,ei ymmärrä..