Joo eli isäukolla on autonosto aikeet ja Saksasta kuulemma sais edullisemmin Olisko kellään luotettavien välittäjien nimiä/numeroita? Ukko ei aikonu ite matkata Saksaan vaan meinas kuvien ja agentin puheitten mukaan ostaa auton ns.näkemättä Aiko hommata väyrysen -03-05 200-270 cdi.
PV72 kirjoitti:Joo eli isäukolla on autonosto aikeet ja Saksasta kuulemma sais edullisemmin Olisko kellään luotettavien välittäjien nimiä/numeroita? Ukko ei aikonu ite matkata Saksaan vaan meinas kuvien ja agentin puheitten mukaan ostaa auton ns.näkemättä Aiko hommata väyrysen -03-05 200-270 cdi.
JBM-autotuonti Juha Mäkelä Oulu. Toimitti aikaa ja vaivoja säästämättä minulle tuon langin. Piti yhteyttä säännöllisesti vaikka autoa ei meinannut löytyä. Kaikki puheet pitivät kutinsa loppuun asti. Auto tuli oritkariin Ouluun just niinkuin sovittiin, ja tollona miehenä sain vielä toimintaohjeet satamatoimille. Suosittelen lämpimästi. Tässäpä mies paikallaan. Kehuisin lisää jos osaisin.
- Puhelinnumeron saa minulta vaikkapa kysymällä. Tässä minun numero:
040-8439010