Kolmella pytyllä käymään.

Kaikki Mersujen tekniikkaan liittyvä keskustelu.
Vastaa Viestiin
Avatar
Boss
Mersumies
Mersumies
Viestit: 1491
Liittynyt: Pe 04.04.2003 11:06

Kolmella pytyllä käymään.

Viesti Kirjoittaja Boss »

No voehan wi..talis, aamulla startatessa jyrähti coupe käymään 3:lla, tasaantui kyllä muutaman sekunnin päästä mutta kierrokset nousi ennennäkemättömiin 1500 kiekan lukemiin, napautin kaasua ja kierrokset putosi tonnin tietämiin.
Sanokaa nyt, onhan se vaan kosteutta, onhan? Tuli nimittäin eilen pestyä, ei konetta kylläkään mutta jospa sitä olis hallayön jälkeen vaikka jakajan kansi huurtunut?
Alkaa vaan huolestuttaa kun tilipäivä on huomenna ja tolla on ollu tapana haistaa tuleva tilipäivä melkein joka kerta, aina tulee joku pikkuvika.
Onhan sitä kuultu että Mersulla on sielu mutta että se eläisi omistajansa tilikausien mukaan :lol: Miettii varmaan: Huomenna tolla on palkkapäivä, laitanpa sen jo pitkään vaivanneen rättinivelen vaihtoon :roll:
Vieras001
Mersumies
Mersumies
Viestit: 2964
Liittynyt: Pe 22.08.2003 12:58

Viesti Kirjoittaja Vieras001 »

..
Vastaa Viestiin