Väyrynen söi kesärenkaita sarjan kesässään... Toyo Proxessin reunat meni sakkorajalla 2500 km:ssä joten kaikki ei ollut ihan ok.
Väykkyyn oli pari vuotta sitten vaihdettu kaikki jouset ja kulmat oli tuolloin jääneet tarkistamatta.
Rengaskanavalla Suolahdessa tuntuis olevan homma hanskassa koska säädön jälkeen Väykky ei kampea metsään, ratti on suorassa ja meno on muutenkin kuin uutena. Rohkenen suositella.
Pyöränsuuntausta Keski-Suomessa
Missä hintaluokassa oli suuntaus?. Oma C ajoon ensviikolla ja kun taka-akselista käytetty kaikki osat irti(maalattu/puslia uusittu) ja kasattu heittämällä niin kulmat ei ole kohdillaa
... Pitäisi löytää 50km säteellä jyväskylästä paikka missä käyttäisi ja olisi suotavaa että olisi myös kohdallaan niin kulmat kuin hintakin.
