Meikäläinen on vetänyt amatöörimäisesti piuhan takarontista tupakansytkälle ja hyvin on toiminut. Ei oikeastaan edes näy, kun vetää siististi mattojen välissä. Tosin se mötti siinä tupakansytkärissä on mallia Biltema-Corolla-tuning.

Mutta kyllä sen vielä kestää, kun peräpäästä saa höyryävää... Siis huurteisen kylmää olutta tietenkin.
Ei taida kestää valojen piuhat / sulakkeet tuollaista rosvoliitosta. Vaikka itselläni ei edes ole mikään maailman tehokkain malli, niin silti se liitin on aivan tulikuuma about tunnin käytön jälkeen. Kerran poltin siihen jopa nakkini -> ihme ettei ole sulanut koko paska. Taitaapi viedä luokkaa 10A se kaappi, jos en nyt ihan väärin muista. Tarvii käydä tsekkaamassa.
Ja toinen juttu on ettei sitä kaappia parane pitää päällä pitkiä aikoja jos motti on sammuksissa. Ikävä huomata että akku on tyhjänä jossain Jumalan selän takana; tosin kylmä olut lieventää vitutusta hieman.
Ps. Semmosia uppoasennettavia pistokkeitakin taitaa olla saatavissa, mutta tarvii niillekin sitten vetää virtaa auton etupäästä.

Jos olis jotain HiFi-vahvareita siellä perässä, niin niiltähän vois pummata hieman virtaa.

[size=84]Kalustoa: MB SLK230A Kompressor AMG-Styling -99 Brillantsilber, MB C230TA Kompressor -98 Obsidianschwarz, Volvo Amazon 121 "GT" -70
Varakalustoa: MB 260SE -88 Perlmuttgrau (telakalla), Honda Civic LSi Sedan -93[/size]