
Eniten kiinnostaisi että mistä tuo takarenkaiden kulmassa oleminen johtuu, vai onko suoraanverrannollista siihen että iskarit on aika heikoilla?
Auto vm. -89 2.0l bensa 190
Niitä kumeja on eri paksusia ja niillä voi vaikuttaa suoraan auton korkeuteen. Ne tulee sinne jousen päälle ja sulla on nytkin siellä jonkun paksuset ja voit ostaa eri paksuset jos haluat madaltaa tai korottaa autoa. Ne tais maksaa jotain 4-5 euroa kappale.SimBe kirjoitti:Mitenkäs muuten pitäisi nuita jousikumeja(?) vai mitälie laitella tuonne väliin?
Ole hyvä ja kerro mistä asian voi tarkistaa. Anteeksi vain, mutta olen suht uusi tässä mersujen ja yleensäkkin autojen maailmassa. Eihän sitä kaikkea voi heti tietääepk kirjoitti:katso nyt ensin onko siinä se tasonsäätö !